PancakeSwap
Możesz zarabiać nawet 8% miesięcznie na stakowaniu Pancake (CAKE)

Co to jest staking kryptowalut i w jaki sposób mogę zarabiać na tym nawet 8% miesięcznie (dane sierpień 2021) ?

Staking kryptowalut  to zarabianie odsetek w danej kryptowalucie za to że trzymamy ją we wskazanym portfelu kryptowalutowym, mówiąc prościej polega na blokowaniu kryptowalut aby otrzymać nagrody. Stakowane kryptowaluty są oparte na protokole PoS (Proof of Stale). Coraz większą ilość kryptowalut można stakować, a także liczba giełd i portfeli na których możliwa jest taka opcja każdego miesiąca rośnie.  Są różne sposoby stakowania kryptowalut, czasem można je po prostu zamrozić na jakiś czas (co powoduje że w tym czasie nie możemy ich używać)  ale na przykład staking na giełdzie BINANCE jest inny bo wystarczy tylko trzymać kryptowalutę na swoim portfelu giełdy bez jej zamrażania a dywidendę i tak otrzymujemy. Jedną z takich krypotwalut którą warto stakować jest Pancake (CAKE), na jest stakowaniu można zarabiać nawet do 8% miesięcznie, a jeżeli pójdzie ona w górę a w ostatnich tygodniach tak jest to zarobić będzie można jeszcze więcej.
Stakowanie nie jest to proste zadanie dla początkującego inwestora w kryptowaluty jak i dla bardziej zaawansowanego, ale po zapoznaniu się z godzinnym materiałem wszystko zrozumiesz i napewno ten sposób inwestycji będzie dla Ciebie bardzo ciekawą alternatywą.
Token Pancake (CAKE) kupisz na giełdzie BINANCE, w jaki sposób zarejestrować swoje konto na giełdzie kryptowalut BINANCE a następnie zasilić środkami – znajdziesz pod linkiem:

BINANCE

Dokładny instruktaż w jaki sposób zacząć zarabiać nawet do 8% miesięcznie na stakowaniu Pancake (CAKE)  który musisz zamrozić na giełdzie PancakeSwap znajdziesz na kanale YouTube pod linkiem:

Zobacz więcej

Powodzenia.