NAGA kryptowaluty logo

Użytkownicy NAGA otrzymują także dedykowaną kartę płatniczą połączoną z platformą. Jest to karta wielowalutowa – można na niej przechowywać Euro, Dolary Amerykańskie oraz Funty Brytyjskie. Dla osób podróżujących po świecie jest to wyjątkowo wygodna opcja. Karta daje możliwość sprawnego zarządzania wszystkimi aktywami znajdującymi się w Twoim portfelu. Karty są wydawane przez MasterCard, dlatego można z nich korzystać na dokładnie takich samych zasadach jak w przypadku innych kart wydawanych przez tradycyjne banki. Z kartą wielowalutową NAGA możesz wypłacać pieniądze z bankomatów na całym świecie, płacić za zakupy w sklepie oraz realizować przelewy internetowe. Oprócz tego, można także dzięki niej kupić jedną z kryptowalut z oferty NAGA.

Transakcje kartą mogą być realizowane bezpośrednio z panelu użytkownika NAGA, co jest dodatkowym ułatwieniem. Dostęp do zarządzania pieniędzmi masz z dowolnie wybranego urządzenia – komputera, smartfona lub tabletu. Wszystkie transakcje zawierane przy użyciu kart NAGA są w pełni bezpieczne. Firma stosuje wszystkie procedury mające na celu ochronę funduszy użytkowników.

 

 

 

  • Zarejestruj konto w NAGA (firma założona w 2015 roku, od 2017 kcje NAGA – N4G -notowane są na Frankfurckiej giełdzie) i zacznij handlować oraz zarabiać na rynkach finansowych, towarowych i kryptowalutowych.

    Załóż konto na giełdzie kryptowalut NAGA