naga trading

NAGA to platforma funkcjonująca od 2015 roku. Twórcy podkreślają, że jej podstawowym celem jest zapewnienie wszystkim ludziom na świecie najlepszych narzędzi rynkowych oraz zdecentralizowanie technologii finansowych. Każdy, kto chce zarabiać na tradycyjnych rynkach finansowych oraz kryptowalutach, może to zrobić korzystając z oferty NAGA. W ofercie NAGA znajduje się: giełda kryptowalut, platforma do tradingu, portfel kryptowalut, dedykowana karta debetowa.

Działalność NAGA jest w pełni legalna. Spółka została uregulowana przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd, zaś jej współtwórca, Benjamin Bilski, otrzymał w przeszłości nagrodę od branżowego magazynu Forbes.

NAGA nieustannie wprowadza nowe technologie finansowe oraz dba, aby poziom zabezpieczeń był na jak najwyższym poziomie. Wszystkie podejmowane przez firmę działania przynoszą oczekiwane rezultaty, ponieważ obecnie zalicza się ją do grona najlepszych sieci inwestycji społecznościowych.

Spółka zadebiutowała na giełdzie w 2017 roku i w wyjątkowo krótkim czasie osiągnęła wartość przeszło 50 milionów dolarów. W kilka miesięcy przeprowadziła 18. co do wielkości sprzedaż tokenów z ponad 63 tysięcy subskrypcji, co było fenomenalnym wynikiem.

 

  • Zarejestruj konto w NAGA (firma założona w 2015 roku, od 2017 kcje NAGA – N4G -notowane są na Frankfurckiej giełdzie) i zacznij handlować oraz zarabiać na rynkach finansowych, towarowych i kryptowalutowych.

    Załóż konto na giełdzie kryptowalut NAGA