Liczba atutów NAGA jest ogromna. Jednym z głównych powodów, dla którego warto zarejestrować się na tej platformie, jest spory wybór instrumentów finansowych. Mamy tam nie tylko kryptowaluty, ale także rynek akcji, surowce, indeksy, kontrakty CFD oraz forex.

Na każdym z tych rynków działają tysiące inwestorów. Łącznie ze wszystkich produktów i usług oferowanych przez NAGA korzysta przeszło 500 000 użytkowników. Każdego dnia dołączają kolejne osoby, ponieważ chcą stać się częścią tej prężnie rozwijającej się społeczności inwestorów.

NAGA oferuje dostęp do swoich usług na wszystkich przeglądarkach internetowych oraz urządzeniach mobilnych. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz na bieżąco weryfikować aktualne notowania interesujących Cię aktywów. Przewagą NAGA nad konkurentami są także wyjątkowo niskie opłaty dla wszystkich oferowanych rynków, których łącznie jest przeszło 800.

NAGA jest jedyną platformą, która jest zintegrowana jednocześnie z serwerami aplikacji dla traderów MetaTrader4 oraz MetaTrader 5. Każdy użytkownik może w dowolnej chwili zintegrować swoje konto z tymi narzędziami.

Jeśli masz jakiś problem bądź pytanie odnośnie funkcjonalności NAGA, możesz skontaktować się z zespołem wsparcia NAGA. Jest on dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00- 20:00 (EEST).

  • Zarejestruj konto w NAGA (firma założona w 2015 roku, od 2017 kcje NAGA – N4G -notowane są na Frankfurckiej giełdzie) i zacznij handlować oraz zarabiać na rynkach finansowych, towarowych i kryptowalutowych.

    Załóż konto na giełdzie kryptowalut NAGA