inwestowanie w kryptowaluty

CoinsLoot to pierwsza platforma pozwalająca zarabiać na kryptowalutach za pomocą kupowania Loot Boxów. Loot Boxy to popularne w grach komputerowych wirtualne przedmioty z nagrodami mogącymi poprawić jakość czy poziom grania. CoinsLoot jako pierwsze wprowadziło Loot Boxy do świata kryptowalut!

Zastanawiasz się jak korzystać z platformy CoinsLoot? Wystarczy zasilić saldo na platformie i rozpocząć pełne emocji zdobywanie nagród! Obsługa CoinsLoot jest bardzo intuicyjna, poniżej znajdziesz informacje o tym, jakie kroki musisz podjąć, aby móc w pełni korzystać z platformy.

– Wejdź na stronę coinsloot.com i podłącz swój portfel kryptowalutowy.

– W swoim profilu zasil saldo USDC, które będziesz mógł potem wydawać na zakup Loot Boxów. Na potwierdzenie zasilenia salda czeka się zazwyczaj około 10 minut.

– Po zasileniu konta przejdź na stronę główną i wybierz Loot Boxa, którego chcesz otworzyć. Pamiętaj, że zawartość będzie miała taką samą lub wyższą wartość od wyświetlanej kwoty.

– Po otwarciu Loot Boxa dowiesz się na jaką zawartość trafiłeś. Mogą to być popularne kryptowaluty, elektronika (telefony, laptopy) lub nawet samochód! Jeżeli nagroda nie będzie Ci odpowiadać możesz zamienić przedmiot z powrotem na USDC – środki zasilą wtedy Twoje saldo.

Na czym polega losowość?

Zaawansowany algorytm na platformie CoinsLoot odpowiada za losowe wyniki i daje szansę każdemu na uzyskanie wartościowej nagrody. Co ważne jeżeli nagroda nie przypadnie graczowi do gustu może zostać wymieniona. Platforma Coins Loot to idealne miejsce dla osób, które szukają nowych sposobów na inwestowanie w kryptowaluty lub dopiero zaczynają swoją przygodę z wirtualnymi walutami.

 

whitepaper coinsloot