loot box kryptowaluty

Po sukcesie Bitcoina kryptowaluty wzbudziły zainteresowanie wielu osób. Jak obecnie wiemy, inwestycja w kryptowaluty może być niezwykle opłacalna, a rynek kryptowalut bez przerwy rośnie. Jesteś już posiadaczem kryptowalut i zastanawiasz się, jak możesz je zainwestować? Jeśli tak, koniecznie powinieneś zapoznać się z nowym sposobem na inwestycję w kryptowaluty, jakim jest platforma CoinsLoot.

Zamieniaj kryptowaluty na prawdziwe nagrody

Niektórzy uważają, że kryptowaluty można tylko trzymać, a ich wydawanie jest bardzo utrudnione. Nie jest to jednak prawdą. Oprócz wypłacania kryptowalut ze specjalnych giełd możemy teraz wymienić je również na nagrody niespodzianki dzięki platformie CoinsLoot. CoinsLoot to pierwsza platforma, która łączy świat kryptowalut z Loot Boxami, czyli pozwala zarabiać na kryptowalutach w sposób rozrywkowy! W Loot Boxach można znaleźć masę wartościowych przedmiotów, takich jak iPhony czy samochody. Sama platforma dostarcza świetnej zabawy, a co ważne każdy Loot Box posiada cenną zawartość. Inwestując dowolną ilość kryptowalut, otrzymujesz przedmioty odpowiadające równowartości, którą postawiłeś, a jeśli masz szczęście, wygrywasz cenniejsze nagrody. Bardziej wartościowe nagrody znajdują się w Legendary Loot Boxes. Przykładowo kupując Loot Box za 100 USD, możesz otrzymać równowartość kryptowalut w wysokości 100 USD lub trafić na Legendary Loot Box i wygrać 1 Bitcoina, lub nawet Teslę!

Sama platforma jest w pełni bezpieczna, a algorytm Provably Fair odpowiadający za losowość gry jest dostępny publicznie tak, żeby każdy mógł go sprawdzić. Dodatkowo, jeśli wygrana nagroda nie będzie Ci odpowiadać, możesz wykorzystać spina i wylosować kolejnego Loot Boxa.

Jak zacząć grać?

Na początku będziesz potrzebował tokenów ERC-20, które następnie wymienić na punkty i to właśnie za nie będziesz mógł zakupić Loot Boxy. Proces rejestracji i przebieg transakcji jest bardzo prosty.

Zarejestruj się na CoinsLoot i zobacz jak inwestowanie w kryptowaluty, może być świetną zabawą!

 

whitepaper coinsloot