Do czego służy BitPanda Pro?

BitPanda pro to bezpieczna, nadzorowana i zaufana francuska giełda spełniająca wszystkie wymagania przepisów UE. Jest to świetna propozycja dla wszystkich osób, które są klientami biznesowymi i chcą korzystać z usługi maklerskiej, która służy do zakupu i sprzedaży aktywów cyfrowych. Dzięki możliwości podłączenia do platformy botów handlowych i pobranie historycznych danych rynkowych można składać zamówienia za pośrednictwem REST i Websocket. Dzięki posiadaniu aplikacji BitPanda pro istnieje możliwość posiadania bezpiecznego dostępu w czasie rzeczywistym do wszystkich rynków. Dodatkowo w wersji Pro można także tworzyć wykresy dzięki odpowiednim narzędziom przewidzianym w tej wersji.

Zalety korzystania z BitPanda Pro

Bardzo ważną kwestią jest możliwość korzystania z panelu użytkownika na dowolnym urządzeniu, przez cały czas i w każdym miejscu. Intuicyjny interfejs to idealna propozycja dla wszystkich osób zainteresowanych inwestycjami. BitPanda Pro w jak największym stopniu dba także o bezpieczeństwo, zapewniając sobie pod tym względem czołowe miejsce w branży. Środki są przechowywane w najnowocześniejszych zimnych portfelach i bezpieczeństwo jest zapewniane traderom detalicznym oraz instytucjonalnym. Większe transakcje są zatwierdzane przez pracowników. BitPanda działa bez żadnych incydentów od 2014 roku. 

Dodatkowi pracownicy do klientów biznesowych 

Genialnym posunięciem jest możliwość skorzystania z pomocy specjalnie zatrudnionych w tym celu kierowników, którzy są odpowiedzialni za obsługę kluczowych klientów. Można z niej korzystać 24/7, co jest niewątpliwą zaletą. Warto wspomnieć także o konkurencyjnej strukturze prowizji i opłat. Zaletą jest tylko jedno konto dla wszystkich produktów BitPanda. Dzięki temu weryfikacji konta należy dokonać tylko raz. Istnieje możliwość wysyłania środków z platformy BitPanda do BitPanda pro, która jest dostępna w wielu krajach. Kupno i sprzedaż kryptowalut związane jest z wahaniem cel, na co klient musi wyrazić zgodę, wartości aktywów zawsze mogą ulec zmianie.